O marce


Spójną ofertę farb profesjonalnych PPG Deco Polska tworzą dwie uzupełniające się marki - Dekoral Professional oraz Sigma Coatings. Obie zapewniają szereg specjalistycznych i innowacyjnych rozwiazań pozwalających urzeczywistnić nawet najśmielsze wizje w kreowaniu przestrzeni.

Dekoral Professional to wyroby opracowane z myślą o zawodowcach. Dzięki temu, że parametry zostały zoptymalizowane pod kątem specjalistycznych zastosowań, praca z wykorzystaniem oryginalnych produktów przebiega szybciej i sprawniej.

Sigma Coatings to kompletna oferta farb wewnętrznych i fasadowych, sprawdzających się zarówno w najbardziej wymagających wnętrzach, jak i na elewacjach budynków. Pełen zakres kolorów i niezliczoną liczbę ich kombinacji czerpie z niemal 300-stu letniego doświadczenia. Wykorzystanie różnych możliwości łączenia barw, faktur i struktur z palety Sigma Coatings pomaga uzyskać tysiące efektów i zaskakujące rezultaty.Produkty obu marek pozwalają kompleksowo zadbać o wygląd oraz ochronę elewacji, a także ścian wewnętrznych. Ofertę tworzą także środki gruntujące i impregnaty, gładzie szpachlowe, lakiery, tynki, preparaty do konserwacji i dekoracji drewna, jak i metalu oraz systemy ociepleń. Wyroby obu marek zapewniają długotrwałą ochronę, dzięki tworzeniu nieprzenikalnej bariery dla zanieczyszczeń i agresywnych czynników środowiska. Materiały systemów Dekoral Professional i Sigma Coatings mogą być używane przy nowych budowlach, jak również przy przywracaniu świetności starym budynkom. Stosowane są na tynkach cementowo-wapiennych, wapiennych, syntetycznych, na podłożach z betonu, cegły, gazobetonu, piaskowca i gipsu.